Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Благоевград, Еленово 2
130 000 €
254 257.90 лв.

(1 182 €, 2 311.79 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 10:22 на 30 април, 2026 год.
Обявата е посетена 8 пъти.
Площ:
110 m2
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

Предлагаме за продажба тристаен апартамент в новострояща се жилищна сграда, разположена в кв. Еленово на гр. Благоевград.
Жилището е площ от 110 кв.м. на трети жилищен етаж с южно изложение. Разпределението е функционално и удобно: входно антре, просторна и светла дневна с кухненски бокс, две спални, баня с тоалетна и две тераси.
Сградата е проектирана с внимание към качеството и комфорта на бъдещите собственици. При строителството се използват висок клас материали, като е поставен акцент върху енергийната ефективност, осигуряваща ниски разходи и уютна среда на живот.
Апартаментът ще бъде издаден в следната степен на завършеност:
- изпълнена вертикална планировка;
Към имота има прилежащо мазе, включено в цената.
Локацията е отлична на тиха улица, в близост до спирки на градски транспорт, детски площадки и търговски обекти.
Допълнително може да бъде закупен двоен гараж на партерно ниво на цена от 35 000 евро.
Очакван срок за въвеждане в експлоатация: 2026 г. Обява 1396.
Особености
Тухла
Асансьор
За контакт:
0876682687
Агенция:
ДИЪЛ ЕСТЕЙТ
00359877116911
ДИЪЛ ЕСТЕЙТ logo
В imot.bg от 2024 г.
deal-estate.imot.bg